TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO
KLASY „A” SENIORÓW K-P ZPN WŁOCŁAWEK
Końcowa tabela ligi sezonu 2008/2009 - kl.A /włocławska/ : Mistrz "Zgoda" Chodecz :
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Zgoda Chodecz | 26 | 54 | 17 | 3 | 6 | 74 - 51 |
2. | Wzgórze Raciążek | 26 | 52 | 16 | 4 | 6 | 62 - 33 |
3. | Unia Choceń | 26 | 51 | 16 | 3 | 7 | 67 - 33 |
4. | Sadownik Waganiec | 26 | 43 | 12 | 7 | 7 | 51 - 37 |
5. | Tęcza Topólka | 26 | 43 | 12 | 7 | 7 | 62 - 51 |
6. | Łokietek Brześć Kujawski | 26 | 42 | 13 | 3 | 10 | 64 - 52 |
7. | Cukrownik Fabianki | 26 | 39 | 12 | 3 | 11 | 66 - 53 |
8. | Wicher Wielgie | 26 | 37 | 11 | 4 | 11 | 46 - 41 |
9. | Cheko Skórzno | 26 | 32 | 9 | 5 | 12 | 46 - 70 |
10. | Piast Bądkowo | 26 | 29 | 7 | 8 | 11 | 47 - 53 |
11. | Włocłavia II Włocławek | 26 | 27 | 8 | 3 | 15 | 56 - 67 |
12. | Victoria Smólnik | 26 | 27 | 7 | 6 | 13 | 51 - 72 |
13. | Lech Dobre | 26 | 22 | 6 | 4 | 16 | 53 - 71 |
14. | Wisła Dobrzyń nad Wisłą | 26 | 17 | 5 | 2 | 19 | 30 - 91 |
TABELA PO XXV KOLEJKACH SPOTKAŃ - 07.06.2009 R. :
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Unia Choceń | 25 | 51 | 16 | 3 | 6 | 66-29 | 10 | 1 | 1 | 44-8 | 6 | 2 | 5 | 22-21 | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 7-2 |
2. | Zgoda Chodecz | 25 | 51 | 16 | 3 | 6 | 70-50 | 9 | 2 | 2 | 40-22 | 7 | 1 | 4 | 30-28 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6-7 |
3. | Wzgórze Raciążek | 25 | 51 | 16 | 3 | 6 | 60-31 | 8 | 3 | 1 | 32-13 | 8 | 0 | 5 | 28-18 | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 4-8 |
4. | Sadownik Waganiec | 25 | 43 | 12 | 7 | 6 | 48-31 | 8 | 2 | 3 | 29-16 | 4 | 5 | 3 | 19-15 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6-2 |
5. | Tęcza Topólka | 25 | 43 | 12 | 7 | 6 | 61-49 | 8 | 4 | 1 | 42-20 | 4 | 3 | 5 | 19-29 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2-6 |
6. | Łokietek Brześć Kujawski | 25 | 39 | 12 | 3 | 10 | 62-51 | 10 | 0 | 2 | 36-18 | 2 | 3 | 8 | 26-33 | ||||||
7. | Cukrownik Fabianki | 25 | 38 | 12 | 2 | 11 | 64-51 | 8 | 2 | 3 | 37-16 | 4 | 0 | 8 | 27-35 | ||||||
8. | Wicher Wielgie | 25 | 34 | 10 | 4 | 11 | 40-39 | 6 | 3 | 3 | 21-14 | 4 | 1 | 8 | 19-25 | ||||||
9. | Cheko Skórzno | 25 | 32 | 9 | 5 | 11 | 45-65 | 6 | 2 | 5 | 26-32 | 3 | 3 | 6 | 19-33 | ||||||
10. | Piast Bądkowo | 25 | 29 | 7 | 8 | 10 | 46-51 | 5 | 2 | 6 | 27-27 | 2 | 6 | 4 | 19-24 | ||||||
11. | Victoria Smólnik | 25 | 27 | 7 | 6 | 12 | 49-67 | 4 | 3 | 6 | 27-37 | 3 | 3 | 6 | 22-30 | ||||||
12. | Włocłavia II Włocławek | 25 | 24 | 7 | 3 | 15 | 51-65 | 4 | 3 | 5 | 35-23 | 3 | 0 | 10 | 16-42 | ||||||
13. | Lech Dobre | 25 | 19 | 5 | 4 | 16 | 48-69 | 4 | 2 | 6 | 33-27 | 1 | 2 | 10 | 15-42 | ||||||
14. | Wisła Dobrzyń | 25 | 14 | 4 | 2 | 19 | 28-90 | 4 | 1 | 7 | 15-21 | 0 | 1 | 12 | 13-69 |
Zródło - za www.90minut.pl
TABELA PO XX KOLEJKACH SPOTKAŃ :- 9/10.05.2009 R.
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Unia Choceń | 20 | 44 | 14 | 2 | 4 | 54 - 20 |
2. | Wzgórze Raciążek | 20 | 44 | 14 | 2 | 4 | 49 - 24 |
3. | Zgoda Chodecz | 20 | 44 | 14 | 2 | 4 | 55 - 43 |
4. | Sadownik Waganiec | 20 | 32 | 9 | 5 | 6 | 40 - 27 |
5. | Tęcza Topólka | 20 | 32 | 9 | 5 | 6 | 49 - 40 |
6. | Łokietek Brześć Kujawski | 20 | 30 | 9 | 3 | 8 | 45 - 41 |
7. | Cheko Skórzno | 20 | 28 | 8 | 4 | 8 | 38 - 48 |
8. | Wicher Wielgie | 20 | 27 | 8 | 3 | 9 | 33 - 32 |
9. | Cukrownik Fabianki | 20 | 26 | 8 | 2 | 10 | 46 - 45 |
10. | Piast Bądkowo | 20 | 24 | 6 | 6 | 8 | 40 - 40 |
11. | Włocłavia II Włocławek | 20 | 21 | 6 | 3 | 11 | 43 - 53 |
12. | Victoria Smólnik | 20 | 20 | 5 | 5 | 10 | 39 - 52 |
13. | Lech Dobre | 20 | 17 | 5 | 2 | 13 | 43 - 57 |
14. | Wisła Dobrzyń nad Wisłą | 20 | 8 | 2 | 2 | 16 | 20 -72 |
AKTUALNA TABELA LIGI PO XIX KOLEJKACH
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bra |
1. | Unia Choceń | 19 | 44 | 14 | 2 | 3 | 54 - 17 |
2. | Wzgórze Raciążek | 19 | 41 | 13 | 2 | 4 | 44 - 21 |
3. | Zgoda Chodecz | 19 | 41 | 13 | 2 | 4 | 53 - 42 |
4. | Sadownik Waganiec | 19 | 32 | 9 | 5 | 5 | 39 - 25 |
5. | Tęcza Topólka | 19 | 31 | 9 | 4 | 6 | 46 - 37 |
6. | Łokietek Brześć Kujawski | 19 | 29 | 9 | 2 | 8 | 43 - 39 |
7. | Wicher Wielgie | 19 | 26 | 8 | 2 | 9 | 31 - 30 |
8. | Cukrownik Fabianki | 19 | 25 | 8 | 1 | 10 | 45 - 44 |
9. | Cheko Skórzno | 19 | 25 | 7 | 4 | 8 | 36 - 47 |
10. | Piast Bądkowo | 19 | 23 | 6 | 5 | 8 | 39 - 39 |
11. | Włocłavia II Włocławek | 19 | 21 | 6 | 3 | 10 | 42 - 51 |
12. | Victoria Smólnik | 19 | 19 | 5 | 4 | 10 | 36 - 49 |
13. | Lech Dobre | 19 | 14 | 4 | 2 | 13 | 40 - 57 |
14. | Wisła Dobrzyń nad Wisłą | 19 | 8 | 2 | 2 | 15 | 17 - 67 |
TERMIN I – 16/17. 08. 2008 r. (sobota / niedziela)
CHEKO - ZGODA SOB. godz. 17/00 2 - 4 R.wiosenna 2-2 WŁOCŁAVIA - WICHER 2 - 0
LECH - SADOWNIK 0 - 3
WZGÓRZE - VICTORIA 3 - 0
ŁOKIETEK - CUKROWNIK 3 - 0
WISŁA - PIAST 1 - 1
UNIA - TĘCZA 6 - 0
TERMIN II – 23/24. 08. 2008 r. (sobota / niedziela)
WICHER - ZGODA SOB. godz. 17/00 1 - 2 i 2-2 TĘCZA - CHEKO 2 - 2
PIAST - UNIA 0 - 3
CUKROWNIK - WISŁA 6 - 0
VICTORIA - ŁOKIETEK 1 - 2
SADOWNIK - WZGÓRZE 2 - 4 WŁOCŁAVIA - LECH 2 - 2
TERMIN III – 30/31. 08. 2008 r. (sobota / niedziela)
ZGODA - TĘCZA NIEDZ. godz. 14/00 4-3 i 3-5
LECH - WICHER 1-2
WZGÓRZE - WŁOCŁAVIA 4-0
ŁOKIETEK - SADOWNIK 2-0 WISŁA - VICTORIA 0-3 UNIA - CUKROWNIK 4-2
CHEKO - PIAST 0-3
TERMIN IV – 06/07. 09. 2008 r. (sobota / niedziela)
PIAST - ZGODA SOB. godz. 17/00 1-3 i 3-2
WICHER - TĘCZA 1-1
CUKROWNIK - CHEKO 2-2
VICTORIA - UNIA 2-1
SADOWNIK - WISŁA 4-1
WŁOCŁAVIA - ŁOKIETEK 3-2
LECH - WZGÓRZE 3-5
TERMIN V – 13/14. 09. 2008 r. (sobota / niedziela)
ZGODA CUKROWNIK NIEDZ. godz. 14/00 5-4 i 1-4
WZGÓRZE - WICHER 5-1
ŁOKIETEK - LECH 2-1
WISŁA - WŁOCŁAVIA 0-2
UNIA - SADOWNIK 1-1
CHEKO - VICTORIA 2-2
TĘCZA - PIAST 2-2
TERMIN VI – 20/21. 09. 2008 r. (sobota / niedziela)
VICTORIA - ZGODA SOB. godz. 15/00 2-3 - 5-1
WICHER - PIAST 4-1
CUKROWNIK - TĘCZA 4-0
SADOWNIK - CHEKO 0-1
WŁOCŁAVIA - UNIA 1-1
LECH - WISŁA 7-1
WZGÓRZE - ŁOKIETEK 1-0
TERMIN VII – 27/28. 09. 2008 r. (sobota / niedziela)
ZGODA - SADOWNIK NIEDZ. godz. 14/00 2-0 i 2-1 ŁOKIETEK - WICHER 1-0/awansem/
WISŁA - WZGÓRZE 0-2
UNIA - LECH 8-1 CHEKO - WŁOCŁAVIA 2-1
TĘCZA - VICTORIA
PIAST - CUKROWNIK
TERMIN VIII – 04/05. 10. 2008 r. (sobota / niedziela)
WŁOCŁAVIA - ZGODA NIEDZ. godz. 14/00 wyjazd godz.12 /30 i 1-2
WICHER - CUKROWNIK
VICTORIA - PIAST
SADOWNIK - TĘCZA
LECH - CHEKO
WZGÓRZE - UNIA
ŁOKIETEK - WISŁA
TERMIN IX – 11/12. 10. 2008 r. (sobota / niedziela)
ZGODA - LECH NIEDZ. godz. 14/00 zbiórka godz. 13/15 i 1-1-
WISŁA - WICHER
UNIA - ŁOKIETEK
CHEKO - WZGÓRZE
TĘCZA - WŁOCŁAVIA
PIAST - SADOWNIK
CUKROWNIK - VICTORIA
TERMIN X – 18/19. 10. 2008 r. (sobota / niedziela)
WZGÓRZE - ZGODA SOB. godz. 14/00 wyjazd godz. 12/00
WICHER - VICTORIA
SADOWNIK - CUKROWNIK
WŁOCŁAVIA - PIAST
LECH - TĘCZA
ŁOKIETEK - CHEKO
WISŁA - UNIA
TERMIN XI – 25/26. 10. 2008 r. (sobota / niedziela)
ZGODA - ŁOKIETEK NIEDZ. godz. 13/00 zbiórka godz. 12/15
UNIA - WICHER
CHEKO - WISŁA
TĘCZA - WZGÓRZE
PIAST - LECH
CUKROWNIK - WŁOCŁAVIA
VICTORIA - SADOWNIK
TERMIN XII – 02. 11. 2008 r. (niedziela)
WISŁA - ZGODA NIEDZ. godz. 13/00 wyjazd godz. 11/00
WICHER - SADOWNIK
WŁOCŁAVIA - VICTORIA
LECH - CUKROWNIK
WZGÓRZE - PIAST
ŁOKIETEK - TĘCZA
UNIA - CHEKO
TERMIN XIII – 08/09. 11. 2008 r. (sobota / niedziela)
ZGODA - UNIA NIEDZ. godz. 13/00 zbiórka godz. 12/15
CHEKO - WICHER
TĘCZA - WISŁA
PIAST - ŁOKIETEK
CUKROWNIK - WZGÓRZE
VICTORIA - LECH
SADOWNIK - WŁOCŁAVIA/>